מועדוני צלילה באילת: קורסי צלילה ומידע

סוויטות הנסיך הקטן באילת נמצאות ממש מול הים ומציעות מחיר מצויין!
אמור סוכנות נופש חופשות באילת במחירים טובים ובתנאי תשלום נוחים!

מספר מועדוני הצלילה באילת הוא הגדול ביותר בארץ ולא בכדי: אתרי הצלילה במפרץ אילת הם מהיפים בעולם ורבים מגיעים אפילו מחו"ל כדי לצלול באילת. נכון לרגע כתיבת שורות אלה, תוכלו למצוא לא פחות מ-19 מועדוני צלילה באילת!

כמובן שישנם גם מועדוני צלילה לחופי הים התיכון אולם כל מי שצלל באילת יעיד על חוויה מופלאה ומהנה שאי אפשר להשוותה בכלל לצלילה באיזור המרכז. מועדוני הצלילה באילת לרוב שוכנים לצד אתרי צלילה מרהיבים ביופיים: שמורת האלמוגים מוקפת במועדוני צלילה, ריף הדולפינים, גן הצלופחים, אתר המערות. כמעט כל מועדוני הצלילה באילת עורכים הפלגות לאתרי צלילה אטרקטיביים בלב הים: הסטי"ל, היתוש, אי האלמוגים, הגנים היפניים ועוד.


מועדוני צלילה מומלצים באילת:

 • קורס צלילה בבית ספר לצלילה054-3030857
  054-3030857 סיגלה בית הספר לצלילה בי"ס לצלילה סיגלה הוקם עם אהבה גדולה לים, ודגש גדול לגבי צוות ההדרכה. צוות ההדרכה שלנו הינו צוות ותיק ומקצועי, סבלני ואכפתי וישמח לעזור ולייעץ בכל נושא. קורסי הצלילה ניתנים בקבוצות קטנות באופן חוויתי וללא לחץ תוך השקעה אישית בכל צולל. אנו מתמחים בהדרכת ילדים, ADHD ,ADD וכן בקורסי צלילה לסוכרתיים.
 • מועדון צלילה של רשת ישרוטל, במלון רד סי ספורט1800232525
  1800232525 מועדון צלילה מנטה אילת (Manta) מרכז צלילה של PADI הנמצא במלון רד-סי של ישרוטל ומעביר מגוון קורסי צלילה באילת מרמת קורס צולל בסיסי (כוכב ראשון, כוכב שני) ועד קורסי צלילה מתקדמים למדריכים. בכל יום א' נפתח קורס צלילה מים פתוחים ואפשר לעשות קורס צולל מים פתוחים מתקדם בסופ"ש.
 • מועדון צלילה באילת ברקודה - בית ספר לצלילה מתקדמת08-6325333
  08-6325333 מועדון צלילה ברקודה מועדון צלילה "ברקודה" מציע מגוון רחב של קורסי צלילה ופעילויות בכל הרמות: צלילות היכרות, צלילות מודרכות, קורס צלילה כוכב ראשון+שני, קורסי מדריכים, קורסים טכניים עד לדרגת טרימיקס, קורסי מערכות סגורות. הקורסים מועברים ע"י מדריכי צלילה בכירים, בעלי ניסיון רב בתחום הדרכת צלילה.

מועדוני צלילה נוספים:

 • מועדון צלילה המציע קורס צלילה באילת
  מועדון הצלילה יו-דייב (U-Dive) מועדון צלילה 5 כוכבים של PADI המציע למעלה מ-30 קורסים(!) בינם כמובן גם קורסי הצלילה הבסיסיים: קורס צלילה כוכב ראשון (צולל מים פתוחים) וכן קורס צלילה כוכב שני (מתקדם). מתגאים בצוות מקצועי ומנוסה ובהקפדה על סטנדרטיים גבוהים של לימוד צלילה.
 • קורס צוללן מים פתוחים באילת
  סנובה (Snuba) - מועדון צלילה באילת קורסי צלילה של PADI בכל הרמות: מרמת קורס צולל מים פתוחים (כוכב אחד) ועד קורס דייבמאסטר. מועדון הצלילה סנובה הנמצא בחוף הדרומי של אילת ונמצא תחת פיקוח של רשות הצלילה בישראל מקפיד על יחס אישי וקבוצות קטנות של עד 4 משתתפים.
 • קורס צלילה באילת
  קורס צלילה בלאקי דייברס (Lucky Divers) מועדון צלילה וותיק ומנוסה (1977), 5 כוכבים של PADI מציע מגוון קורסי צלילה באילת: קורס צלילה כוכב 1, קורס צלילה כוכב 2, התמחויות שונות, קורס דייבמאסטר ועוד. מציעים שירות איסוף חינם מבית המלון. אפשר לשלם על קורס צלילה באמצעות פיקדון השחרור הצבאי!

מועדוני הצלילה באילת עומדים בסטנדרטיים בינלאומיים של הדרכה ובטיחות. כל מועדון צלילה שייך לארגון צלילה עולמי כזה או אחר ומקבל הסמכת "מרכז צלילה" מאותו הארגון. בין ארגוני הצלילה הגדולים והמוכרים נמנים ארגוני הצלילה הבאים:

חלק ממועדוני הצלילה באילת גם חברים בהתאחדות הישראלית לצלילה אבל אין זה אומר דבר על מועדוני הצלילה שאינם חברים בהתאחדות הישראלית וכל עוד שיש למועדון הצלילה תעודת מרכז צלילה של אחד מהארגונים הבינלאומיים, אין בעיה לעבור שם קורס צלילה.

מידע נוסף על קורס צלילה באילת - מועדוני צלילה