חוזרים ללימודים? מלאו מצברים באילת!

סוויטות הנסיך הקטן באילת נמצאות ממש מול הים ומציעות מחיר מצויין!
אמור סוכנות נופש חופשות באילת במחירים טובים ובתנאי תשלום נוחים!

באילת פועלת השלוחה האקדמית של אוניברסיטת בן גוריון. אם אינכם סטודנטים בה, ולומדים באקדמיות אחרות, מומלץ מאד לפתוח את השנה האקדמית לאחר שמילאתם מצברים באילת, העיר הדרומית המרהיבה, המפנקת, ושהנופש בה, מקבל משמעויות אחרות לגמרי. חופשה באילת - כל הדברים הטובים.

רובצים, קמים, שוחים, רובצים

אחרי חודשים ארוכים של לימודים אינטנסיביים - אילת היא יעד הנופש האולטימטיבי. מדוע? כי יש בה הכל. נתחיל מהשילוב הבלתי אפשרי של ים מול מדבר. המחזה הוא כה יפה ויוצא דופן, שכבר בהגיעכם לעיר תחושו התרוממות רוח.

תקופת הלימודים, הן לסטודנטים והן לתלמידי בית ספר, במיוחד תיכון, היא לא קלה. הלחצים, ההתמודדויות, המבחנים, כמות החומר הנלמד. כל אלו יוצרים עייפות החומר, והנפש, ונדרשות אנרגיות רבות להתחיל שנת לימודים נוספת, ארוכה ולא קלה. רגע לפני שחוזרים ללימודים, מומלץ לנפוש באילת, למלא את המצברים, לספוג את השמש השופעת ויטמין בי, ולחזור רעננים, מחוזקים באנרגיות טובות, וגם שזופים, אל ספסל הלימודים.

היופי באילת הוא שניתן להחליט על הקצב כפי שרוצים ובהתאם למצב הרוח. לנופשים במלונות הרבים והאיכותיים, מוצעות פעילויות כה רבות, עד כי ניתן לא לצאת כלל מהמלון במהלך הנופש. בריכות השחייה המענגות, האוכל הטוב, מועדונים בתוך המלון, ברים ועוד, מאפשרים חופשה נינוחה ועצלה, רביצה מנומנמת לצד הבריכה, טבילה מרעננת וחוזר חלילה. אלו הרוצים לתור את העיר, יגלו מבחר בלתי נדלה של אטרקציות:

דברים שכדאי לעשות לפני הלימודים

  • המצפה התת ימי - הוא אחד המרהיבים בעולם. שוניות האלמוגים בו הם ללא ספק מהיפות בעולם. במצפה ניתן לצפות בצבי ים ענקיים, לצפות במועד האכלתם של הכרישים, הדמיה של חיים בעומק הים ועוד. האושיונאריום במצפה הוא סימולטור ימי המדמה שיט באמזונס, תוך צפייה בבעלי החיים שמקום משם, כמו נחש אנקונדה, דגי פירנאה ועוד.
  • רוגע על המים - שעתיים של התנתקות וציפה, בינות לגפנים נסתרים, מוצעים לכם בדמות שלוש בריכות מחוממות, בהן מי גשם, מי ים ומי מלח. טרם הכניסה לבריכות תקבלו יין וכיבוד קל, ובתוך הבריכות ממתין צוות העומד לרשותכם בשעתיים הקרובות. אם תכניסו ראשכם אל תוך המים תופתעו לשמוע מוזיקה שכולה רוגע, המנתקת כליל את התחושות מהמציאות. בערב ובלילה האווירה בבריכות הופכת לקסומה עוד יותר מאשר בשעות היום, ורומנטית מאד.
  • הפלגות פרטיות - חברים לפני חזרה ללימודים? הזמינו הפלגה פרטית לכל החבר'ה, ותיהנו מארוחה טובה, פירות טריים וכיבוד קל. לא רק זאת אלא ההפלגה היא פרטית שלכם ושל החבר'ה, ביאכטה מפנקת, בה תוכלו להשמיע מוזיקה, לצפות בנופים, ואף לצלול, לדוג ועוד.
  • פארק תמנע בלילה - הפארק, בו מבקרים רבים במהלך הים, מציע בשעות הערב והלילה מגוון סיורים מרתקים וקסומים, ביניהם סיורי שקיעה במכרות הזמן, הנעשים בליווי מדריך, ובסיומם ארוחה במאהל בדואי, טיולי שקיעה, או טיול לילי מודרך.
  • סירת זכוכית - שיט בסירה זו הוא מהנה עד מאד. הוא מתרחש בשונית האלמוגים אשר במפרץ אילת, כאשר לסירה קרקעית שקופה עשויה זכוכית. באופן זה ניתן לראות את השונית המדהימה, והדגים שבה. השיט מתבצע בליווי מדריך.
  • טיול גמלים - אז איך באמת אפשר להיות באילת ולא לרכוב על גמל? ישנם סיורים בני שעה וחצי, ואחרים נמשכים אפילו חצי יום, כאשר במהלכם חולפים בנקודות תצפית יוצאות מן הכל, תוך כדי קבלת הסבר מקיף על הסביבה.

לומדים בראש נקי

רגע לפני שחוזרים ללימודים, נופש באילת הוא פשוט הדרך הנכונה להכין עצמכם לשנה מייגעת. טיול לאילת עם חברים, שתייה וצחוקים, סיורי טרקטורונים וג'יפים מסעירים, באמצע המדבר, ועוד דברים טובים רבים, הממתינים לכם, רגע לפני שתשובו ללימודים, לצבור החוויות וההוויה של עיר דרומית קסומה.

למידע נוסף: לימודים בחו"ל